1333072

Väggvitrinskåp, Kina, 1900-talets andra hälft.

Väggvitrinskåp, kina, 1900-talets andra hälft.

Skuren dekor i Mingstil av arkaiserande dekor. Bredd 51 cm. Djup 10 cm. Höjd 81 cm.

Smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK