Möbler Fåtöljer & Soffor
1333226

Ettore Sottsass

(Italien, 1917-2007)
Ettore sottsass, soffa knoll 1970-tal.

Ettore Sottsass, soffa Knoll 1970-tal

Fast tygklädsel, ben av lackerad metall, 215x76x75 cm, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Rostangrepp. Hål i textil

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
79
92
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
16 sep 0:00
800 SEK
11 sep 20:49
700 SEK
10 sep 23:21
643 SEK
9 sep 7:19
300 SEK