Anna Ehrner

(Sverige, Född 1948)
Anna Ehrner
(Sverige, Född 1948)

Anna Ehrner, vas, glas, Unik, Kosta boda, singerad.

Klarglas med lila och blå vågiga räner. Slipad dekor. Signerad 1265490015 KOSTA BODA UNIQUE Anna Ehrner. Höjd 37 cm.

Smärre repor och obetygliga nagg.

Proveniens

Sterbhuset efter Solveig och Nils Mårheden, Vimmerby.

Formgivare

Utropspris
2 500 SEK

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69