LJUSSTAKAR, ett par, silver empire. Troligen Lars Adolf Sjöberg Stockholm 1829.

Klockformad bladhölstrad fot. Skaft med dekor av druvklasar. H 16.

Slitage. Bucklor. Lite sneda.

Utropspris
2 500 SEK