1333811

Modellbåt, fyrmastad bark, 1900-talets mitt.

Målat trä, seglen målad kartong. Längd 103 cm, höjd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador, delar saknas.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR