Målat. Tudelat. Åtta glasade skjutbara dörrar med bakomliggande förvaring. Längd 234 cm, djup 32 cm, höjd ca 197 cm.
Slitage. Repor och märken. Senare målning. Något kärvande dörrar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10