Fanerat med teak. Skåp med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. En utdragbar skiva. Längd 103, djup 42, höjd 70 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fläckar. Mässingsdetalj saknas på ett av benen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10