Design Övrigt
1334101

Bordslampa, 1900-talets andra kvartal.

Stomme av metall. Vit glaskupa. Höjd 34 cm, exklusive kupa.

Ej funktionstestad. Märken. Smärre slitage. Nagg.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK