1334118

Albert Edelfelt

(Finland, 1854-1905)
Albert edelfelt, etsning, osignerad.

Albert Edelfelt, etsning, osignerad.

Kullerstensgata. Plåtstorlek 24 x 18 cm. Äkthetsintyg E. von Born.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
500 EUR