Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, "Brains", Kosta Boda.

Polykromt glas. Signerade Kosta Boda B Vallien och numrerade 7090002 respektive 90003. Höjd 7 cm.

Formgivare

Utropspris
2 500 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14