Möbler Skåp & Byråar
1334182

Vitrinskåp 1900-talets första hälft

Vitrinskåp 1900-talets första hälft.

Bemålat, lösa hyllplan av glas, 104x53x173 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare målning. Renoverad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK