Konst Fotografi
1334232

Carl Bengtsson

(Sverige, Född 1952)
Carl bengtsson, fotografi signerad och numrerad 2/9 + 2 ap.

Carl Bengtsson, fotografi signerad och numrerad 2/9 + 2 AP.

Utan titel. Bildyta 33.5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T27
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK