1334371

Leo Pahlama

(Finland)
Leo pahlama, olja på pannå, signerad och daterad-54.

Leo Pahlama, olja på pannå, signerad och daterad-54.

Stuglandskap. 40x52,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR