Vitrinskåp, Swedish Grace, 1900-talets första hälft.
Fanerad med betsad björk och rot. Tre spröjsade vitrindörrar med invändig hyllinredning, därunder tre skåpsdörrar. Bredd 165, djup 37, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.