Design Möbler
1334431

Elsa Stackelberg, trädgårdsgrupp 5 dlr Fri form senare delen av 1900-talet

Elsa stackelberg, trädgårdsgrupp 5 dlr fri form senare delen av 1900-talet.

Lackerat trä, bänkens mått 135x48x41 cm, soffornas mått 120x75x95 cm, bordets mått 86x80x77 cm, parasollets höjd 223 cm

Bruksslitage. Senare målning. Fläckar. Repor. Torrsprickor. Märken. Parasoll med lagning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
10 000 SEK