Silver Övrigt
1334591

Tekanna, silver 950, Mexico, 1900-tal

Tekanna, silver 950, mexico, 1900-tal.

Stämplad Prieto Juarez 40 Mexico. Höjd ca 20 cm. Vikt ca 1265 gram.

Handtag något lös/skada. Anlupen. Slitage.

Utropspris
6 000 SEK