Design Konstglas
1334687

Monica Backström

(Sverige, 1939-2020)
Monica backström, skulptur/objekt, glas, unik, kosta boda, signerad.

Monica Backström, skulptur/objekt, glas, unik, Kosta Boda, signerad.

"Moonrocker", Signerad, samt graverad "7301043 Kosta Boda Monica Backström Unique". Längd ca 38.5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Övrigt

Certifikat från Kosta Boda medföljer.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 5 timmar
9 000
884
1 047
Utropspris
12 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 9 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
12 sep 9:39
9 000 SEK
11 sep 21:30
7 500 SEK
11 sep 17:01
6 000 SEK
11 sep 15:39
5 000 SEK