Samlarföremål Övrigt
1334781

Lennart Sammelin, samekniv, signerad LS.

Lennart sammelin, samekniv, signerad ls.

Halvhornskniv av renhorn, björk och läder. Längd 25 cm.

Proveniens

Åre Hemslöjd.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK