En i läder, masurbjörk och horn. Signerad MA. Knivblad i damaskstål signerat MA. Längd 23 cm.
En i läder, gullregn och furuknagge. Signerad HB (Hans Borgman). Knivblad Brusletto. Längd 23 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.