Konst Contemporary
1334950

Max Mikael Book

(Sverige, Född 1953)
Max mikael book, olja/blandteknik på pannå, signerad och daterad 2006 a tergo.

Max Mikael Book, olja/blandteknik på pannå, signerad och daterad 2006 a tergo.

"Näskaktus I". 33 x 49 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK