Design Möbler
1334972

Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.

Fåtöljer, ett par, swedish modern, 1940-tal.

Furu. Stoppad rygg och sits. Bredd 65, sitthöjd 29 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
8 000 SEK