Lös skiva av agat. Beställning av mahogny. Längd 90, bredd 59, höjd 40 cm.
Slitage. Märken på ben. Lagningar på skiva.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10