Konst Klassisk svensk konst
1335146

Lindorm Liljefors

(Sverige, 1909-1985)
Lindorm liljefors, två stycken olja på pannå, signerade och daterade -55 samt -56.

Lindorm Liljefors, två stycken olja på pannå, signerade och daterade -55 samt -56.

Vinterlandskap samt höstlandskap. 16 x 23.5 samt 16 x 22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK