Design Möbler
1335167

Hallmöbel, 2 delar, funkis, 1930-tal.

Byrå med tre lådor och hyllplan i betsad björk. Längd 75, djup 28, höjd 55 cm. Spegel 80 x 70 cm.

Slitage. Fanerskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK