Konst Contemporary
1335175

Åke Hedman

(Sverige, Född 1950)
Åke hedman, blandteknik/collage, signerad.

Åke Hedman, blandteknik/collage, signerad.

Rembrandt och en dalmatiner i landskap. 71 x 94 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK