Konst Modern svensk konst
1335369

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, sculpture/relief, metall, signerad och daterad 1977.

Jan Naliwajko, sculpture/relief, metall, signerad och daterad 1977.

Utan titel. 51 x 61 cm.

Smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK