Fanerat med teak. Front med två hurtsar, varav en med tre lådor och den andra med nedfällbar klaff. Längd 170, bredd 70, höjd 72 cm.
Slitage. Märken. Blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10