Silver Bestick
1335573

Mockaskedar, 6 st, förgyllt silver och emalj. Tillander, Helsingfors 1969-1978.

Mockaskedar, 6 st, förgyllt silver och emalj. tillander, helsingfors 1969-1978.

Längd 10 cm.

Anlupen. Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
200 EUR