Design Övrigt
1335576

Armring, sterlingsilver, David Andersen, Norge.

Armring, sterlingsilver, david andersen, norge.

Med svenska importstämplar. Inre diameter 6.5 cm. Vikt 50 gram.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
2 100
210
243
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 okt 17:41
2 100 SEK
4 okt 17:41
2 000 SEK
4 okt 17:40
1 800 SEK
4 okt 17:40
1 700 SEK
4 okt 17:38
1 200 SEK