1335583

Vaser, 3 st, silver, möjligen persiska, 1900-tal.

Höjd 16-20 cm. Total vikt 1435 gram.

Slitage. Smärre skador. Lagningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK