1335584

Antoni Tàpies

(Spanien, 1923-2012)
Antoni tàpies, färglitografi med relief / prägling, signerad 61/100.

Antoni Tàpies, färglitografi med relief / prägling, signerad 61/100

'Per l'Uruguay', 1978. Dagmått 67 x 76,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Galfetti 690

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
12 000 SEK