Design Konstglas
1335587

Gunnar Cyrén, snapsglas, fyra stycken "Smådjälvar", "Nobel", Orrefors.

Gunnar cyrén, snapsglas, fyra stycken "smådjälvar", "nobel", orrefors.

Etikettmärkta. Signerade. Höjd ca 16 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK