1335603

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, 2001.
Louis vuitton, väska, 2001.
Louis vuitton, väska, 2001.
Louis vuitton, väska, 2001.
Louis vuitton, väska, 2001.
Louis vuitton, väska, 2001.

Louis Vuitton, väska, 2001.

Damier Ebene med skinndetaljer. Ytterfack. Fodrad med alcantaraTvå innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON made in France" och numrerad. 35 x 27 x 10 cm.
Dusbag medföljer.

Smärre slitage. Fläckar invändigt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK