Möbler Speglar
1335743

Toilettspegel ISA Italien 1960-tal

Toilettspegel isa italien 1960-tal.

Fyra ljuspunkter, fäste av kromad metall samt uttag, 75 x 75 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK