Möbler Speglar
1335790

Spegel 1900-talets mitt

Spegel 1900-talets mitt.
Spegel 1900-talets mitt.
Spegel 1900-talets mitt.
Spegel 1900-talets mitt.
Spegel 1900-talets mitt.

Ram av betsat trä, 120x62 cm

Bruksslitage. Repor. Två glas något lösa

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK