Sideboard fanerat med palisander, upptill med två draglådor, därunder med två skåpsluckor med bakomvarande hyllinredning, svärtade ben. Längd 100, djup 45, höjd 79 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.