två droppar, 18K guld med ametist samt silver, armband läder total längd ca 40 cm. Signerade Ole L, etui samt pouch från Lynggard medföljer.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10