Ohne titel (Zeichnung). Utförd 2006. Enligt uppgift signerad a tergo. Kol på papper 29 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Galerie EIGEN+ART, Leipzig/Berlin.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK