Konst Contemporary
1335947

Jiri Georg Dokoupil

(Tjeckien, Född 1954)

Jiri Georg Dokoupil, tusch på papper, signerad och daterad 88.

Utan titel. 41 x 29 cm.

Något blekt. Märke efter vattendroppe, möjligtvis enligt konstnärens intention.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I6
Proveniens

Galerie Kaess-Weiss, Stuttgart.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
195
220
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
1 dec 19:15
2 000 SEK
28 nov 7:24
300 SEK