Smycken Armband
1336081

Armband 18K guld

Armband 18k guld.
Armband 18k guld.
Armband 18k guld.
Armband 18k guld.
Armband 18k guld.

bredd 18 mm, längd 19.5 cm, vikt 34 g. Med italienska stämplar samt svensk importstämpel.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
14 000 SEK