Konst Contemporary
1336166

Martin Engström

(Sverige, Född 1955)
Martin engström, olja på pannå, signerad.

Martin Engström, olja på pannå, signerad.

Utan titel. 44 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram, färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer