1336208

Jussi Mäntynen

(Finland, 1887-1978)
Jussi mäntynen, relief, brons, signerad i godset.

Jussi Mäntynen, relief, brons, signerad i godset.

Fallande Älg. 27 x 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Klubbat pris
420
4 194
489
Utropspris
450 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 okt 16:18
420 EUR
14 okt 16:18
400 EUR
14 okt 16:18
400 EUR
14 okt 13:10
380 EUR
14 okt 13:10
360 EUR