David Rosén, skåp, 'Napoli', Westbergs Möbler, 1900-talets mitt.
Mahogny samt bok, detaljer av mässing. Skåpdörrar med skuren dekor, bakomliggande hyll- och lådinredning. Bredd 116, djup 45, height 141 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, repor, blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.