Design Möbler
1336226

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, barstolar, ett par, "sjuan", fritz hansen, 2000-tal.

Arne Jacobsen, barstolar, ett par, "Sjuan", Fritz Hansen, 2000-tal.

Svartlackerad ask. Kopplade ben av förkromat stål. Märkt och etikettmärkt. Sitthöjd 78 cm.

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 301
521
619
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
29 jul 20:00
5 301 SEK
29 jul 14:47
5 101 SEK
29 jul 14:47
5 100 SEK
28 jul 23:02
4 901 SEK
28 jul 23:01
4 701 SEK