Design Möbler
1336227

Soffbord, 1900-talets senare del.

Stomme av grönmålad och delvis förgylld metall. Skiva av glas på ben i form av fyra svanar. Spegel undertill. Längd 120, bredd 70, höjd 41 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK