Jean-Charles Blais, mapp med fem litografier signerade och numrerade 13/25
"Tilimbom", bladstorl 65x50 cm
Obetydligt ytslitage. Konvolut med fuktfläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK