Hörnskåp fanerade med mahogny. Ovan med en låda, nertill skåpsdörr med bakomvarande hyllinredning. Bredd 92, djup 54, höjd 149, respektive bredd 91, djup 56, höjd 141 cm.
Slitage, skador och lagningar. En lös sarg medföljer. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.