Smycken Armband
1336766

Armband, 14K guld. Finska importstämplar 1972.

Armband, 14k guld. finska importstämplar 1972.

Längd 19 cm.
Bredd 11 mm.
Vikt 38,2 g.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
1 000 EUR
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

519. Nanna Ditzel, fåtölj, Ludvig Pontoppidan, Danmark 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Fair warning
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK