Design Konstglas
1336866

Lena Bergström

(Sverige, Född 1961)
Lena bergström, skulptur/skål, 'planets', kosta boda, signerad samt numrerad 256/500.

Lena Bergström, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 256/500.

III/IV 'Mars'. Signerad "7630009 Kosta Boda LIM. ED 256/500 Lena Begström". Certifikat samt box medföljer. Längd 20, höjd 19 cm.

Utropspris
6 000 SEK