Lena Bergström, skulptur/skål, 'Tellus', Kosta Boda, signerad samt numrerad 118/500.
I/IV. Signerad "7630030? Kosta Boda Lim. ed 118/500 Lena Bergström". Certifikat, USB-sticka samt box medföljer. Längd 20,5, höjd 17,5 cm.
Ett mikronagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK